Pomůžu vám.

Jsem certifikovaný terapeut a pod záštitou sdružení Stuha z.s. nabízím terapeutické služby. Mou životní náplní je dobíjet baterky komukoli kdo to potřebuje!

Každý občas v životě tápe a potřebuje najít sám sebe či zdolat překážky všedních dní. Nezáleží na věku, zdravotním stavu, víře ani sexuální orientaci – každý den může být v životě jednoho z nás boj.

Hana Ryška Studená

„Život je šmejd, ale je tak úžasný, že stojí za to se s ním rvát!“

Miluji poznávání nových věcí a hlavně nových úžasných lidiček s jejich nespočtem příběhů a znalostmi a užívání si společného času s nimi.

Pod záštitou sdružení Stuha z.s. nabízím sebezkušenostní, seberozvojové, terapeutické služby i pomoc kouče a také krizové intervence.

Moje zásady

Porozumění

Pochopení

Podpora

Ráda dobíjím baterky

Vytvářím bezpečné prostředí pro seberozvoj, stmelování rodin, či odpočinek těla i mysli.

Dělám to jinak

Kombinuji terapii se zvířaty a práci s koni, hrami a uměleckou terapií, aby podpořily rozvoj dovedností, uvolnění a překonání traumat. Nechybí výuka technik a stanovení reálných cílů.

Jsem váš průvodce

Teambuilding pro skupinu

Ráda bych Vám nabídla nevšední zážitky při netypických teambuildingových aktivitách. Kromě klasických programů, jako jsou sportovní hry či outdoorové aktivity, jsme pro Vás připravili i něco speciálního.

Co se trochu umazat od barev? Znáte arteterapii? Pomocí tvořivých aktivit můžete prohloubit své vztahy v týmu a přitom se hezky odreagovat.

Pokud se Vám líbí více živočišný svět, můžeme Vám nabídnout i program se zvířaty. Budete mít možnost seznámit se s novými kamarády, kteří se Vám ochotně podělí o své zážitky a zkušenosti.

Pro ty, kteří preferují klidnější způsob relaxace, máme skvělou volbu – stolní hry. Užijte si společné chvíle plné zábavy a smíchu, zlepšete si komunikaci v týmu a získejte nové nápady a inspiraci.

Terapeutická sezení

Nabízím unikátní zážitek se zapojením koní, i menších zvířat a arteterapie. Pomocí těchto prvků Vám nabídneme terapeutický prostor, kde se budete moci naplno soustředit na své tělo, mysl a emoce.

Pro každého jsme tu jako rádci, průvodci ale pokud je potřeba i vrba.
Při naší práci kombinujeme v každém případě individuální a respektující přístup ke každému, dále přístupy pedagogiky, hiporehabilitace v sociální a pedagogické praxi, koučování dětí a mladistvých, systemický přístup, přístup Gordona neufielda a Gabora Matté, a animo a arteterapie, ale i krizovou intervenci a nejvíce vše předáváme formou zážitkové pedagogiky.

Propojujeme úkoly, pracovní terapii, animoterapie a pobyt se zvířaty a cílenou práci s nimi, včetně koní a arteterapeutické vyžití společně s hrami , vhodnou motivací a činnostmi zaměřenými na rozvoj dovedností, kompetencí , relaxaci a překonávání vlastních traumat a potíží . Dále se zaměřujeme na vysvětlování a výuku technik, které jim mohou pomoci, stanovení vlastních i jen malých cílů a sledování a vzájemná radost z jakýchkoli pokroků.

Největším přínosem je i společná podpora a motivace mladých klientů navzájem.

Celý program je veden kvalifikovanými terapeuty a instruktory, zajištěn je individuální přístup a podpora.

Potřebuji pomoc IHNED

(Krizová intervence)

Potřebujete okamžitou pomoc, radu, a podporu? Zavolejte mi nebo napište a pokusíme se váš problém vyřešit.

734 218 039

stuha@stuha.org

Seberozvojové programy
Relaxační víkend

Mám také zkušenosti více než 20 let s organizací akcí pro 100 i více lidí

Historické akce

Hledáte skvělé zpestření  a originální akci?

Mám více než 20 let zkušeností v pořádání historických akcí. Spolupracuji s šermířskými skupinami a pořádala jsem již několik desítek historických bitev a dalších akcí, a vinobraní. 

Pomůžu vám vybrat vhodný prostor s kolbištěm, s parkováním pro auta, uložným prostorem pro náčinní, zbroje.  Zařídím i program, občerstvení, šermířské skupiny, a doprovodné stánky i kejklíře, a případně další věci které budou potřeba.


Vhodné pro firmy i města.

Furries

Plánujete uspořádat outing nebo con? 

Každoročně pořádám několik turnusů campů pro teenagery z furry komunity. Osobně jsem v tomto fandomu několik let a proto vím jak takovou akci pořádat.
V nabídce mám různé aktivity, včetně workshopů, soutěží a her. Food festival, taneční soutěž, nebo přehlídka suitů.

Pomůžu vám zajistit catering, a jiné další potřebné věci.

Tématické svatby

Nehledáte klišé svatbu a chcete ji nějak ozvláštnit?

Můžu Vám nabídnout různá témata svateb, jako například svatby inspirované filmovými nebo knižními světy (harry potter, hra o trůny, avatar) vintage svatby, plážové svatby a mnoho dalších.

Vytvoříme nezapomenutelný zážitek pro vás i vaše hosty.

Pomůžu vám s kompletním plánováním, včetně výběru místa, dekorací, cateringových služeb, hudby a dalších doplňkových aktivit. Můžeme Vám také nabídnout služby profesionálního fotografa a kamery, abyste si mohli zachovat krásné vzpomínky na tento den na celý život.

Akce pro seniory

Provozujete domov pro důchodce a hledáte nevšední zážitek, zajímavý program a za normální cenu? 
Mám zkušenosti s tvorbou programu na téma historického šermu, nebo můžeme vymyslet jiné téma se zapojením zvířátek nebo furries. 

Kde můžete vidět mou práci?

Vystoupení pro seniory

Znojemské historické vinobraní 2007

Hana Studená

Mám za sebou více než 25 let zkušeností v práci s dětmi, historickém šermu, tréninku koní a jezdců, vystudovala jsem SOUZ Kroměříž (obor chovatel koní) – kde byli úžasné praxe v Napajedlích a Tlumačově, dále mám vystudované a ukončené maturitou gymnázium a obor předškolní a mimoškolní pedagogika SECRJ Jihlava (maturita z Výtvarné výchovy), kurz felinoterapie, arteterapie, kurz odchytu zvířat bez pána na VfU Brno, kurz zdravotníka ZZA….